استفاده از پدهای "ادوادری" به راحت ترین شکل ممکن صورت پذیرفته و لذا براحتی در محل زیر بغل نصب می گردد.از این رو فقط کافی است بند ژلاتینی سرشانه را پس از تنظیم ارتفاع بند،در محل سرشانه ثابت کرده و همزمان بند کشی مخصوص بازو را نیز به دست کرده و سپس محل استقرار پد در ناحیه زیر بغل را صاف و مرتب نمائید وپس از آن پیراهن و لباس خود را بر روی آن به تن نمایید.

توجه داشته باشید که محل دوخت اتصالات ،در قسمت پشت محصول بوده واز قسمتی که اتصالات دوخته شده است مورد استفاده قرار نگیرد و روی دیگر محصول که هیچگونه اتصال و یا دوختی بر روی آن وجود ندارد با سطح پوست در تماس باشد و از این سمت مورد استفاده قرار بگیرد.

 

روش شستشو

بهترین روش شستشوی پدهای "ادوادری" استفاده از ماشین لباسشویی با دمای پایین میباشد چراکه در این روش فشارشستشو بصورت پراکنده و غیر متمرکز بر محصول وارد میگردد وعملیات شستشو بشکلی همگون صورت میپذیرد و لذا از نخ کش شدن محصول جلوگیری بعمل آمده و در این حالت عمر مفید محصول افزایش یافته و تا مدت زمان بیشتری میتوانید از محصول استفاده نمایید.
شستشوی محصول با دست به هیچ عنوان توصیه نمیگردد ولی چنانچه به هر دلیل امکان شستشوی محصول از طریق ماشین لباسشویی امکانپذیر نباشد ،بهتراست عملیات شستشو با آب ولرم و با دمای حداکثر 35 درجه صورت پذیرد و لذا از چنگ زدن های متوالی و وارد نمودن فشار مستقیم بر سطوح دوخت پد، خودداری نموده و تنها از شامپوهای حاوی نرم کننده جهت شستشو استفاده نمایید.
هرگونه استفاده از محلول های سفید کننده و کلر دار باعث پوسیدگی و از بین رفتن خاصیت جذب کنندگی محصول گردیده و عمر مفید محصول را به شدت کاهش میدهد و لذا استفاده ازچنین محصولاتی به هیچ عنوان توصیه نمیگردد .
بند نامرئی سر شانه، بدلیل خاصیت چسبندگی به سطح پوست به مواد شوینده حساس میباشد و لذا استفاده مکرر از اینگونه مواد شیمیایی به مرور زمان باعث از بین رفتن خاصیت چسبندگی و شفافیت بندها میگردد. بنابراین توصیه میگردد هنگام شستشو بندها را از محل خود خارج نموده و پس از پایان عملیات شستشو و خشک شدن محصول و در هنگام استفاده مجدد به سطح پد متصل نمایید.
بهترین روش شستشوی بندهای نامرئی ،استفاده از دستمال مرطوب ،بدون هیچگونه مواد شیمیایی تمیز کننده میباشد.

 

روش خشک کردن

عملیات آبگیری و خشک نمودن محصول از طریق ماشین لباسشویی بصورت اتوماتیک و در آخرین مرحله شستشو صورت میپذیرد و در این حالت نیازی به آبگیری مجدد نمیباشد و تنها کافی است پس از اتمام عملیات شستشو ،چروک های احتمالی سطح پد را با دقت باز نمایید و سپس جهت خشک نمودن محصول ،آنرا بر روی سطح صاف در مجاورت نور خورشید و یا جریان هوا پهن نمایید تا به آرامی شروع به خشک شدن نماید.
در صورتیکه عملیات شستشو با دست صورت میپذیرد ،جهت آبگیری محصول از چلاندن آن جدا" خودداری نمایید و سطح پد را ابتدا از قسمت طولی و سپس از قسمت عرضی "تا" نموده بصورتی که بشکل مثلث کوچک درآمده و سپس در میان کف دو دست بفشارید تا آبهای اضافه از سطح پد خارج گردد آنگاه جهت خشک شدن بر روی سطح صاف پهن گردد.
جهت خشک کردن پد ،از آویزان نمودن و قرار دادن انواع گیره های چوبی و پلاستیکی بر روی سطح پد خودداری نموده و در صورتی که تصمیم به اطوکشی محصول جهت باز شدن چروک های سطح پد دارید،عملیات اطوکشی را چند ساعت پس از پایان شستشو و در آخرین مرحله خشک شدن کامل محصول و در هنگامی که رطوبت بسیار ملایمی هنوز در سطح پد احساس میگردد با دمای متوسط و روبه پایین اطو به انجام رسانید.
جهت اطو کشی پدها ، حتما" از لایه محافظ اطو و یا پارچه واسطهء بدون رنگ استفاده نمایید و به هیچ عنوان سطح فلزی اطو را به صورت مستقیم بر روی سطح پد قرار ندهید .
اطوکشی محصول در هنگامیکه سطح پد کاملا خیس میباشد به هیچ عنوان توصیه نمیگردد و باعث پوسیدگی زودرس و از بین رفتن خواص جذب کنندگی آن میگردد بنابراین تحت هیچ شرایطی از اطوی داغ جهت خشک کردن سطح محصول استفاده ننمایید.

2013 © حقوق مطالب و تصاویر برای سایت advadri.ir محفوظ است.