پدهای جذبی " ادوادری " تنها راه حل برطرف نمودن لکه های ناخواسته حاصل از تعریق بدن بر روی سطح انواع پوشاک.

تمامی افراد در طول شبانه روز با مشکل تعریق بدن خود مواجه بوده و هیچکدام نیزعلاقه ای ندارند که دیگران اثرات ناخواسته حاصل از تعریق را بر روی لباس آنها مشاهده نمایند. پدهای جذبی " ادوادری " با عملکردی کاملا بهداشتی و آسان در طول شبانه روز این معضل بزرگ، که باعث ایجاد ناراحتی در محیطهای کار، ورزش و میهمانیها می گردد را برطرف نموده و برای همیشه شما را از شر لکه های حاصل از تعریق و اثرات رنگبری محصولات ضد تعریق خلاص مینماید و البسه شما را همیشه نو نگه میدارد. مقاومت بالای الیاف بکار رفته شده در تولید محصولات "ادوادری" و نیز قابلیت شستشوی آن ،عمر مفید محصول را افزایش داده و خاصیت خنثی سازی بوهای نامطبوع توسط لایه خنثی کننده ویژه ای که در بخش میانی محصول بکار رفته شده است امکان استفاده متعدد از محصول را امکانپذیر ساخته و اطمینان خاطری همیشگی را برای شما به همراه خواهد داشت.

پدهای "ادوادری" در انواع پوشاک و لباسهای متداول نظیر پیراهن مردانه یا زنانه،انواع مانتو، تی شرت های آستین دار و نظایر آن که مستقیم با سطح پوست در ارتباط هستند قابل استفاده بوده و جهت لباسهای بدون آستین و یا تی شرتهای آستین کوتاه بهتر است که از پدهای چسبی جذب عرق یکبار مصرف "مای درای" که بدون بند بوده و از ارتفاع کمتری برخوردار میباشند استفاده نماییید.
بهترین زمان استفاده از محصول از اولین استفاده ظرف مدت 6 ماه خواهد بود.

 

ویژگیهای محصول

تکنولوژی خاص بکار گرفته شده در تولید محصولات "ادوادری" الیاف نانو پنبه میباشد که در حال حاضر این تکنولوژی در انحصار کمپانی "ادوادری" آمریکا میباشد و باعث متمایز شدن کارایی محصولات این کمپانی نسبت به سایر محصولات مشابه گردیده است .این محصول از 3 لایه اصلی تشکیل شده است بگونه ای که لایه جذبی روی محصول که بصورت مستقیم بر روی سطح پوست قرار میگیرد ،با خاصیت جذب کنندگی بالا ،عرق را از روی سطح پوست جذب نموده و در بخش میانی با بهره گیری از لایه خشک کن بسیار قوی و ویژه ای که در تولید محصول بکار گرفته شده است آن را با سرعت خشک مینماید و با مقاومتی که در فشردگی الیاف لایه سوم بکار رفته شده است مانع از سرایت آن به سطح خارجی پوشاک میگردد.
این محصول هیچگونه حساسیتی برای پوست نداشته و بصورت تک سایز در 2 رنگ سفید و مشکی برای پوشش دادن انواع البسه با پیش زمینه رنگی تیره و روشن جهت استفاده خانم ها و آقایان طراحی و تولید گردیده است. اندازه سطح پدهای فعلی "ادوادری" موجود در بازار،برای پوشش دادن سایزهای کوچک و متوسط طراحی گردیده است و در صورت تقاضای مصرف کنندگان جهت سایز بندی های بزرگتر متعاقبا از طریق نمایندگان فروش سراسر کشور توزیع خواهد گردید.

2013 © حقوق مطالب و تصاویر برای سایت advadri.ir محفوظ است.